Kierowcy zwracają uwagę na sprzęt diagnostyczny

Coraz więcej kierowców przyjeżdżających na przegląd rejestracyjny to świadomi klienci, którzy zwracają uwagę nie tylko na jakość obsługi czy rzetelność przeprowadzonego badania, ale także na… użytkowany na SKP sprzęt diagnostyczny. Wystarczy zajrzeć na profile stacji kontroli prowadzone na Facebook’u czy w Google. W tym kontekście decyzja właściciela stacji o zakupie nowoczesnej linii CERTUS to inwestycja […]

Czytaj więcej

Rozpoczynamy budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego

19 lipca 2017 roku oficjalnie przekazaliśmy plac budowy wykonawcy robót, a niebawem nastąpi wbicie pierwszej łopaty pod budowę Centrum Badawczo-Rozwojowego firmy WSOP. Obiekt powstanie w Knurowie przy ulicy Dworcowej. Inwestycja finansowana jest ze środków Unii Europejskiej.

Czytaj więcej

Kto ma olej w głowie, ten wymienia olej w… podnośniku

Szybsze zużywanie się uszczelnień, większy pobór prądu, a w skrajnych przypadkach nawet zatarcie pompy – takie mogą być konsekwencje pracy podnośnika warsztatowego, w którym na czas nie wymieniono oleju hydraulicznego. Serwis WSOP zaleca cykliczne przeglądy oraz wymiany części i materiałów eksploatacyjnych w podnośnikach hydraulicznych.

Czytaj więcej

Nowa myjnia ciężarowa w Słubicach

Firma LONTEX Truck do swojego oddziału w Słubicach w województwie lubuskim zakupiła myjnię pojazdów ciężarowych WashTec MaxiWash Vario. Urządzenie zostało już przez naszych serwisantów uruchomione, a rozbudowany kompleks niebawem rozpocznie działalność.

Czytaj więcej

CERTUS w Republice Południowej Afryki

Zapraszamy na targi Automechanika do Johannesburga. Nasi pracownicy będą na nich prezentować linię diagnostyczną CERTUS, co mamy nadzieję rozpocznie naszą obecność na tamtejszym rynku. Wystawa w stolicy RPA odbywać się będzie w dniach 27-30 września 2017.

Czytaj więcej

Korozja twój wróg!

Korozja to wróg niemal wszystkich urządzeń ze stali. Serwis WSOP wykonuje usługi kompleksowego remontu sprzętu, który ucierpiał od działania korozji, ale jego ogólny stan techniczny pozwala na dalszą eksploatację. Profesjonalna regeneracja przywraca sprzęt do pełnej sprawności.

Czytaj więcej

Kontakt z WSOP

Biuro WSOP: ul. Pszczyńska 306, 44-100 Gliwice
Kontakt: tel. (032) 332-49-30; fax (032) 332-48-48
Email: info@wsop.pl